Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики ProZorro

Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики ProZorro

Офіційно розпочинається продаж активів банківських позичальників. Це рішення підтверджується Кодексом про банкрутство, новим законом України, який дозволяє продаж майна боржника на Prozorro, продажу та інші електронні біржі. Ці платформи зроблять процес купівлі-продажу безпечнішим, прозорішим та законнішим та дозволять підприємцям, юридичним особам та компаніям виплачувати позики кредиторам та банкам.

Чому необхідно продавати майно боржників на електронній платформі обміну боргів?

Завдяки вдосконаленому законодавству та законодавству, починаючи з цієї осені, кожен зможе вільно торгувати нерухомим майном, що не вдалося. Крім того, новий документ визначає всі етапи та правила, необхідні для етапів банкрутства фізичних та юридичних осіб. По-перше, ці правила допомагають краще регулювати цю систему та захищати її від злочинів та протиправних дій. Ці продажі та аукціони також можна проводити через веб-сайт Біржі енергії — https://sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property.

Усі аукціони на біржі Prozorro проводяться спеціалістами, які не дозволяють учасникам брати участь у незаконних діях та рішеннях, забезпечуючи таким чином максимальний захист кожного аукціону. Такий жорсткий контроль залучає велику кількість шахраїв, шахраїв та бюрократів. Також є численні випадки порушення кредитних прав у процедурах банкрутства, що тягне за собою загальні збитки для кредиторів та банків. Тому, щоб бути якомога впевненішими у прозорості та законності кожного продажу, такі операції з продаже активу банкрута повинні здійснюватися через систему Prorosoro.

Prozorro.Sales — офіційний шлюз для безпечного продажу невдалого майна

Співробітники біржі, волонтери та широка громадськість уважно стежать за цілісністю замовлення веб-сайтів та аукціоністів. Крім того, на допомогу приходять менеджери, які в будь-який час можуть допомогти вирішити різні проблеми, пов’язані з веб-сайтами, які зручні для клієнта. Вони можуть приймати запити через номер телефону, сторінку Facebook, електронну пошту або телеграму. Ви також можете знайти покрокові вказівки щодо створення власних або придбання статей на офіційному каналі YouTube «Prozorro.Sales».