Порядок продажу активів банківських боржників на офіційних веб-сайтах Prozorro.Sales

Порядок продажу активів банківських боржників на офіційних веб-сайтах Prozorro.Sales

Завдяки прийняттю нового Кодексу про банкрутство в жовтні 2019 року, продаж активів боржників нарешті стане прозорим. На прохання громадськості уряд затвердив існуючий механізм продажу активів компаній-банкрутів через офіційні акредитовані сайти державного підприємства https://sale.uub.com.ua/. Завдяки відкритим аукціонам компанія нарешті може розраховувати на чесний та доступний процес торгів, прибуток від якого піде на покриття боргів невдалого бізнесу.

Особливості процедури в системі ProZorro.Sale

Нове законодавство змінює процес погашення активів боржників. Регулювання у цій галузі передбачено Кодексом, який відповідає за повне встановлення всіх стадій процесу банкрутства фізичних та юридичних осіб. Люди. Однією з найважливіших змін є можливість продати активи, пов’язані з банкрутством, за допомогою сучасної онлайн-платформи sale.ueex.com.ua.

Відповідно до статті №69 Кодексу про банкрутство України, на даний момент продаж майна компаній-банкрутів може здійснюватися за допомогою дворівневої електронної системи торгів із посиланням на офіційний веб-сайт sale.ueex.com.ua, який має великий досвід проведення онлайн-торгів. Тим не менш, оптимальним рішенням буде продаж майна компанії, яка зазнала невдачі, через сайт, прив’язаний до державної «Prozorro.Продажі» «Українська енергетична біржа».

Вже зараз ProZorro.Sale організовує численні аукціони, на яких виставляється державне та комунальне майно. Будь-яка приватна та приватна компанія також може брати участь в електронних пропозиціях. За три роки діяльності через https://sale.uub.com.ua/filter/wood було проведено численні Інтернет-аукціони, які стали прикладом великого досвіду співробітників системи завдяки загальному обсягу продажів понад 10 мільярдів гривень.

Ще одним прикладом правильного та ефективного функціонування торгової системи є довіра громадян, розширення технічних можливостей та постійний контроль за діяльністю під час аукціону.

Реальні вигоди від продажу майна через Інтернет-аукціони Prozorro.Sales

Громадянин, який вперше стикається зі сферою торгівлі, може бути шокований усіма тіньовими угодами та порушеннями закону, коли йдеться про банкрутство підприємств. Деякі недобросовісні власники бізнесу можуть використовувати процес банкрутства як привід для ухилення від сплати боргу та сплати податків. Зрозуміло, що керівники таких організацій не зацікавлені у проведенні чесного аукціону з питань власності та повернення своїх позик. Процес навмисного затягування провадження у справі про банкрутство досить поширений серед власників бізнесу, оскільки під час бюрократії вони продовжують отримувати прибуток у свої кишені. Такі махінації неймовірно шкодять державному бюджету.

Єдине, що може допомогти вирішити цю проблему — це проводити аукціони через онлайн-аукціони, оскільки вони повністю прозорі у своїй діяльності. Цей сучасний метод дозволить державі значно скоротити марнотратні витрати на підтримку фінансових шахраїв.